ଭାରତ ପିକ୍ସ ଦ୍ୱାରା ଓଡିଶା ମାଇନିଂ ଜିପିଏସ୍ ରିନ୍ୟୁଆଲ୍ ପୋର୍ଟାଲ୍: ଆପଣ ଯାହା ଜାଣିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି |

English Version

ଓଡିଶା ଖଣି ଶିଳ୍ପରେ ଖଣିଜ ପରିବହନ ଯାନ ପାଇଁ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଥିବା ଆଟଲାଣ୍ଟା Atlanta WP-30L ହେଉଛି ଏକ ଜିପିଏସ୍ ସିଷ୍ଟମ୍ | I3ms ଅଧୀନରେ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ଖଣିରେ ଟ୍ରକ୍ ମାଲିକମାନଙ୍କୁ ଲୋଡିଂ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସିଷ୍ଟମ୍ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଛି | ଅନେକ ଟ୍ରକରେ ଏହି ସିଷ୍ଟମ ସଫଳତାର ସହ ସଂସ୍ଥାପିତ ହୋଇଛି ଏବଂ ପରୀକ୍ଷଣ କରାଯାଇଛି, ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଯାନରେ ଏହା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେଉଛି | ଏହି ବ୍ଲଗ୍ ପୋଷ୍ଟ ମିନେରାଲ୍ ପରିବହନ ଯାନ ପାଇଁ ଆଟଲାଣ୍ଟା WP-30L ଓଡିଶା ଖଣି ଜିପିଏସର ଲାଭ ବିଷୟରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବ |

Atlanta WP-30L Odisha Mining GPS for Mineral Carrying Vehicles & Truck

ଆଟଲାଣ୍ଟା WP-30L ର ପରିଚୟ |

ଭାରତର ଓଡିଶାରେ ଖଣିଜ ପରିବହନ ଯାନରେ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ଆଟଲାଣ୍ଟା WP-30L ହେଉଛି ଏକ ନୂତନ ଜିପିଏସ୍ ଉପକରଣ | ନୂତନ ଟ୍ରକ୍ ମାଲିକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଯାନଗୁଡିକୁ ଟ୍ରାକ୍ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ସହିତ i3MS ଏବଂ ORSAC କୁ ଯାନବାହନ ପରିବହନ କରୁଥିବା ଖଣିଜ ପଦାର୍ଥର ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଏହି ସିଷ୍ଟମ୍ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଛି | WP-30L ସଂସ୍ଥାପନ ଏବଂ ବ୍ୟବହାର କରିବା ସହଜ, ଏବଂ ଏକ ବିସ୍ତୃତ ଉପଭୋକ୍ତା ମାନୁଆଲ୍ ସହିତ ଆସେ |

ଆଟଲାଣ୍ଟା WP-30L GPS ଉପକରଣରୁ କିପରି ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବ |

ସେଠାରେ କିଛି ଜିନିଷ ଅଛି ଯାହାକୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ କରିପାରିବେ ଯେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆଟଲାଣ୍ଟା WP-30L ରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ |

ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ ଯେକ any ଣସି ପ୍ରାଧିକୃତ ବିକ୍ରେତାଙ୍କଠାରୁ ଡିଭାଇସ୍ କିଣୁଛନ୍ତି |
ଡିଭାଇସ୍ କ୍ରୟ କରିବା ପରେ ତୁରନ୍ତ, ଖଣିରେ କ of ଣସି ପ୍ରକାରର ଲୋଡିଂ ସମସ୍ୟାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଆଟଲାଣ୍ଟା WP-30L GPS ଉପକରଣକୁ ଜଣେ ଟେକ୍ନିସିଆନ (बैटरी मिस्त्री) ଦ୍ୱାରା ସଂସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ |
ଏହା ଯାନବାହାନରେ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇଛି, ଆପଣଙ୍କର ବିକ୍ରେତା i3MS (ସରକାରୀ ବଡି ଅଫ୍ ଓଡିଶା) ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦତ୍ତ ପୋର୍ଟାଲରେ ଜିପିଏସ୍ ଡିଭାଇସ୍ ଏବଂ ଟ୍ରକର ବିବରଣୀ ଅପଲୋଡ୍ କରିବେ |
ଗୁଗୁଲ୍ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋର କିମ୍ବା ଆପଲ୍ ଆପ୍ ଷ୍ଟୋରରୁ ORSAC-OMVTS ଆପ୍ ସଂସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ |
OMVTS APP ରେ ଆପଣଙ୍କ ଗାଡିର ସ୍ଥିତି ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ଯଦି VTU ସ୍ଥିତି ବ valid ଧ, ଆପଣ ଯିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ |
ତୁମେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତୁମର ଜିପିଏସର ବ id ଧତା, ତୁମର ଗାଡିର ଅବସ୍ଥାନ ଏବଂ ଗତି ପରି ତୁମର ବିଭିନ୍ନ ବିବରଣୀ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବ |